Взимку

Безжальним печенігом хвища
Гуляє хижо у селі.
Снігами засипає, свище,
Лишає сиві попелища
На окупованій землі.

Що до пори це лютування
Зимовим слугам невтямки.
Минеться біле панування,
Весна не забариться рання -
І з криги побіжать струмки.


Рецензии
Легко, просто і в той же час яскраво!
З теплом, Л.Ю.

Людмила Юферова   17.01.2012 14:31     Заявить о нарушении
Сердечно дякую Вам, Людмило, за теплі й зворушливі відгуки на мої вірші. Доземний уклін!

Вячеслав Романовський   19.01.2012 00:01   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →