Нехай чекають...

Ми по трапеції над прірвою йдемо,
Хитаючись з одного в інший бік.
Поглянь, он хтось забув мету -
У прірву впав наступний чоловік.

Та доки віра в серці ще жива,
Вперед іду я вірним кроком.
Нехай чекають, що десь оступлюсь.
Нехай чекають рік за роком.


Рецензии
Нехай не дочекаються)))
Мудрий вірш...Мені сподобалось!
З теплом, я.

Оксана Нездийминога   14.01.2011 18:26     Заявить о нарушении
Згоден, Оксано, не дочекаються...
З повагою.

Алекспро   14.01.2011 20:08   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →