Зимовий в1тер

Природа знов заснула до весни.
Мороз надворі ,  живності  сутужно.
В зеленому вбранні стоять ліси,
Вітаючи  птахів і звірів  дружньо.

Про що  співає  вітер в соснах тих,
Гойдаючи  сплетінь зелених гілля?               
В танку  кружля  сніжинок чарівних,
Мов наречених на своє весілля.

Бешкетник вітер.Покружля й летить
В акації – в верхівках погуляти.
А  березнем розбудить їх за мить:
“Весна прийшла!Та годі вже вам  спати!”

Мороз  в шибках намалював  картини.
І в гості проситься  до хати вітер.
Він заспіва нам  пісню з полонини –
Засурмить в димарі, як у трембіти.


Рецензии
Він заспіва нам пісню з полонини –
Засурмить в димарі, як у трембіти.
=========================================
Дуже гарний малюночок!
Дякую вам!

Светлана Мулюкова   14.02.2011 23:20     Заявить о нарушении
Спасибо и Вам ,что на огонек заглянули.С теплом,

Лариса Рындова   14.02.2011 23:39   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →