Не пом тили

Сонце, сніг за вікном і морози,
Студить стужа вітри польові,
Не відчули з тобою погрози,
Бо були ми у щасті п’янкі.

Не відчули тоді ми загрози,
Що підходила ближче до нас,
Милувались тоді ми морозом,
Все довкола було лиш для нас.

Ми не чули той гнів у сніжинках,
Що лягали на теплу лодонь.
З оч текли в нас сміливі сльозинки,
Що могли загасити вогонь.

Я не чула, як біль підкрадався
До сміливого серця твого.
Як дитина, зі мною ти грався,
Зберігаючи тіла мого тепло.

Не помітив ти, як опинився
Жах той у моїй душі,
Не розгледів того, що дивився,
Засліпили все очі мої.

Не помітили те, що не знали.
Нас мороз почав гріти теплом.
За незнання сніжинки карали
І накрили нас сніжним крилом.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →