Кохання перше кожному дано...

Кохання перше кожному дано.
Моє крізь сніг цвіте озиминою.
Нема тієї дівчинки давно,
Що потай зустрічалася зі мною.

Є жінка - вже далека і чужа...
А дівчинка ота ще серце гріє,
І зустріча мене, і проводжа,
Але, на жаль, у  нездійсненній мрії.

Вона - моя тривога і печаль,
Дзвінке і тихе невимовне свято.
Притулиться щокою до плеча -
І так багато в цьому, так багато...

З такою не забудеш про весну,
З такою лихо не страшне з бідою.
Кохання перше... Я у нім проснувсь
І крізь сніги цвіту озиминою.


Рецензии
Дуже проникливо...

Елена Курдюмова   13.05.2013 19:05     Заявить о нарушении
На это произведение написаны 2 рецензии, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →