Президент...

Наштовхнула стаття "ЯНУКОВИЧ ПОГРОЖУЄ ВІДКРУТИТИ ГОЛОВИ МЕРАМ-ОПОЗИЦІОНЕРАМ" 
http://www.pravda.com.ua/news/2010/11/11/5561224/

Сидів Янукович, відкручував голови...
А що з ними далі робить?
Чи може в Межгір'я для насолоди
На гілочки їх підчипить?

Хай знають ці гади: в державі засади
Дає лиш один — ПРЕЗИДЕНТ!
А вибори — це іграшки демократів,
Хай мріють: "Народ — диригент?!"


Рецензии
Та це просто дід Ягусь
В Межигір'ї диригує )))

Съргъй Писатель-И-Поэт   06.07.2012 22:36     Заявить о нарушении
У Межгір'ї - дід Ягусь,
А у Харкові - Кернусь.
Диригують та співають
Капшук грішми набивають.

Владимир Васильчук   06.07.2012 22:56   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →