Коли?

З земель старих і предковічних
Виходить нації буремний шлях
Коли здобуде той одвічний
Забутий спокій, що живе в віках?

Козацька слава вже забута
Герої десь на сторінках
А де ж іще їм зараз бути
Коли немає їх в серцях?

Той спокій тихий десь блукає,
Він ходить наче у пітьмі
Нікого він й ніхто його не знає,
Його ми хочемо, а він нас ні...

Минуле проситься у сни нащадків
Воно кричить у серці нам
А ми не вірячи в початки
Рвемося по сліпим слідам...

Доколи будемо чекати?
Коли прийде той славний час,
Що ми кайдани будем рвати?
Коли той спокій знайде нас?


Рецензии
Дуже гарний твір. В ньому переплелилися і патріотичні заклики, і фольк(як на мене. Мені здається, що в цьому вірші є звертання до нашого народу, а саме до українців. Так, в нас є гімн "Ще не вмерла Україна".Ще ж не вмерла!((... І наший народ, скільки років був прикутий у ярмі, нарешті став вільним, і він не цінить свободу, він не має ідеології!...((

Татьяна Поготовка   19.09.2010 19:43     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →