А я люблю гарячу чорну каву - укр

А я люблю гарячу чорну каву,
Солодку, з білосніжними вершками,
Тримати її вранішньо ласкаво
Спросоння розімлілими руками.

А я люблю гарячу чорну каву,
Що будить ароматом на світанку,
Коли проміння сонячно-яскраве
В квартиру заглядає крізь фіранку.

А я люблю гарячу чорну каву,
Горнятка доторкнутися щокою...
І день, я вірю, видасться на славу,
Якщо він починається з тобою.

29.07.2010 р.


Рецензии
Як, що кава з вершками, то хіба ж вона чорна?

А я люблю гарячу чорну каву,
Солодку, з ароматом до нестями,
Тримати її вранішньо ласкаво
Спросоння розімлілими руками.

А я люблю гарячу чорну каву,
Примружив очі пити на світанку,
Коли проміння сонячно-яскраве
В квартиру заглядає крізь фіранку.

А я люблю гарячу чорну каву,
Горнятка доторкнутися щокою...
І день, я вірю, видасться на славу,
Якщо він починається з тобою.
==================================
Дуже сподобалось!
До ранку ще далеко, а я вже хочу каву! ☺ ☺ ☺

Светлана Мулюкова   30.07.2010 00:56     Заявить о нарушении
Звичайно ж вона чорна :) Кава інакшою не буває!!! Просто я частенько люблю не розчиняти вершки. а смакувати в прикуску ;)

Любовь Козырь   30.07.2010 09:56   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →