Дiеслово

Дієслово
Зовсім спокою не маю -
То сиджу я, то кричу,
Їм, лечу, наздоганяю,
То співаю, то мовчу.
Безліч дій я називаю:
Прочитав, змалює, спить…
Кожен з вас мене питає –
«Що зробила? Що робить?»
«Що він робить?»,- поливає
«Роблять що?»,- співають нам,
«Що робила?»,- напувала-
Завжди відповідь я дам.
Як я звусь? Хто, друзі, скаже?
Дуже  діяти люблю,
Слово це вам і підкаже,
Назву як писать мою.
               
(Дієслово)


Рецензии
Ці віршики необхідні нашим маленьким учням! Дякую!

Светлана Шемякина   20.06.2010 16:57     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →