Як солодко байдикувати...

Як солодко байдикувати
У раннім ліжку восени!
Вже падає сніжок лапатий
На посмутнілі ясени...

А ти у затишній кімнаті,
Де телевізор спить в кутку,
І віршів аркуші зім'яті
Хазяйку ждуть на килимку...

Важких повік не розтуляю,
Хоча давно прокаркав крук,
У ліжку дурника валяю
І не беру пера до рук...

Хай за усі неспані ночі,
За всі життєві батоги
Гарненько відпочинуть очі
І набереться дух снаги,

І виснується вірш незримо,
Поки мене голублять сни,
Поки під пошукові рими
Йде сніг лапатий восени...


Рецензии
Казалось:вiршi - нэба дiти,
Вони ж - роями жмуться в лiжку..,
(словами - нэ сказать би лишку),
А й правди - нiкуди нам дiти...

Мою усмiшку - зрозумiли,
Вэснянкою на сэрцi - мрiя..,
Зростае пэлюстком надiя,
Щоб вiршi - в нэбi майорiли...

Рожэво вранцi - душу грiли,
Родинно-близька Висота:
У Всэсвiтi е красота -
Яку Ви людям подарили!..

Вагир   27.02.2010 22:12     Заявить о нарушении
Щиро вдячна! З ніжністю Маргарита

Маргарита Метелецкая   27.02.2010 22:14   Заявить о нарушении
На это произведение написано 5 рецензий, здесь отображается последняя, остальные - в полном списке.

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →