Вогонь серця

А слова нерідко я гартую,
Їх сталю в серцевому вогні.
І у серці їх своїм паркую,
Щоб вони зливались в пісні.

І,можливо,незабаром люди
Десь в осінні захмурілі дні
Розітнуть мої гарячі груди
Й виймуть серце,а у нім - пісні.

Болю,мабудь, я і не відчую,
Бо не буде боляче мені.
За одним я лише пошкодую,
Що пісні занадто вже сумні.

З чорних хмар нерідко видуває
Вітер мимоволі білий сніг
Сум,для того,мабуть,і буває,
Щоб відчути радість краще зміг.


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →