Пагорб Капiтолiйський

Я йшов
і йшов
і йшов
І от тепер
На цьому шматку землі
Не маючи більше нічо
Розуміючи шо кінець
Бачу і чую
Духи старого міста
Якого нема тут уже давно
Брама
Ринок
Форум
Дім
Все
Дуже холодно
І хочеться лягти і заснути
Просто заснути
Не думати про все
Я стою на височині
Здається це пагорб
І думаю
Дуже холодно
Лягти б і заснути
Навіщо думати співати кричати
Якщо можна просто лягти
І заснути
Це найкраще
І єдине шо ше залишилось
Сон
Смерть
Яка різниця
Лише старі непривітні
Бачу стоять навпроти
Чекають смерті і сну
Чекають
Все чекають і спостерігають
Вони запам'ятовують
І знають тепер все
Вони знають і пам'ятають
Завжди


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →