Кохання

Не можна любити, не можна кохати,
не можна людині завжди довіряти.
В коханні як в морі, то штиль, то негода,
То випливеш зовні, то знов йдеш під воду.
Розмови до ранку, нестримні бажання,
Таке воно, наше шалене кохання


Рецензии
Але без кохання життя було б зовсім безбарвним :)
Кохати завжи варто!
З цього приводу можу навести один прекрасний вірш моєї улюбленої авторки
http://www.stihi.ru/2006/05/25-753

Любовь Козырь   10.03.2009 18:22     Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →