Спогад про юнiсть

За село ми ходили в жита,
Цілувалися там до світанку,
І здавалось безхмарним життя,
Як тебе проводжав я до ганку.

Відлетіли літа молоді,
Відшуміли, як жито у полі,
Не судилось мені і тобі
Бути разом у щасті й недолі.

Та коли золотіють жита,
І тугий наливається колос,
Ти приходиш і та, і не та -
Твій із юності чую я голос.

Вже життя наступають жнива,
І стернею вкривається поле…
Тінь розлуки на мить ожива
І в душі озивається болем!


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →