Шабля в менi

Я б щось тобі сказав
Та ось не ладен звук
Я ніжно витягаю меч із піхов
Аж ти не хочеш чуть
Аж ти накликав лихо
І лихо одверзаться в цей путь
Що криця є
Що йде увпроміж ребер
Що в ропачі моїм твоє злама ребро
І світ злама
І зойк «не треба»!
По тобі "треби" якось одпію.
Отак не в герці, з смертію в долоні
Отак не в герці, бо ти герць клянеш
Тобі й собі тепер здобув свободу
А перед Господом
Облудонько, впадеш

А я відплАчу душу в твому таки тілі
Й подамсь упевнювать в любові породіллі...


Рецензии

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →