рясною сльозою

Я б згорів
Я б зайнявся сльозою рясною
І рясною б сльозою
Пожежу залляв...
Хоч би й як, ошуканець
Не в вірі з собою
Хоч би й як, але благо -
Тортура моя
Підпали мене Доле
Горю і не каюсь
І в безоднній воді
Понури й не поглинь
Вознеси мене Боже
Голгофи талану
І Твоїм провидінням
І словом сповий.


Рецензии
у цьому місці "Хоч бИ й як, ошуканець" - механічна помилка.

а в оцій строчці мені здається необхідно 2 літери замінити:
"Не в МИрі з собою". Можливо у вас інша думка...

з теплом

Людмила Чупико   30.04.2008 23:45     Заявить о нарушении
Дякую, Людо, за вдумливе читання!

"Очепятку" виправив, а віру лишив, хоч воно і химерно якось стоїть, але саме так і малося наувазі.

Иван Славко   01.05.2008 10:50   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →