Погас Вогонь

Палкий вогонь кохання
Погас у тьмі пустій.
Лиш біль та страждання
Лишилися в душі моїй.

Ранкове сонечко та
Птаха дивний спів
Не зігрівають мені серця,
Бо ти для мене зник.

І де тебе шукати?
Де тебе знайти?
Нема тебе такого,
Такого який був в ті дні...

Чому вогонь скінчився?
Чому не можу знову запалить?
Чому ти дмеш постійно?
Невже оце кінець?


Рецензии
Красивое стихотворение, Настя! Мне очень понравилось!
С теплом, Ваня

Иван Мамонтов   03.02.2008 15:14     Заявить о нарушении
Классно! красивый язык, приятно читать! Очень душевное...

Джуллия   17.04.2008 16:26   Заявить о нарушении

С 3 по 5 июля состоится Литературный фестиваль в Этномире. В программе – семинары известных поэтов и писателей, поэтический конкурс, посвященный Году единства народов России, книжная выставкая-ярмарка. Приглашаем принять участие →