|
Рецензия на «дивно бо спонтанне... укр. яз» (Татьяна Гонченко)
Сподобалося! Не зрозуміло "зраждень". Що це? З повагою, Інгвар Ингвар Олафсон 20.04.2007 Заявить о нарушении
В такому випадку це слово потрібно писати так "зраджень" ;-) Хоча, мені видається, що це суто Ваш неологізм. Бо коли є "зрада", то нащо потрібне "зрадження"?
З незмінною повагою, Інгвар :-) Ингвар Олафсон 20.04.2007 21:05 Заявить о нарушении
ой.. я навіть не побачила помилки.. справді повинно було бути "зраджень". А неологізми мають право жити? ) задється, хай живуть! )
Татьяна Гонченко 22.04.2007 19:29 Заявить о нарушении
Перейти на страницу произведения |